درباره ما

شرکت نوساز محاسب صفاهان عضو نظام صنفی رایانه و شورای عالی انفورماتیک در سال ۱۳۸۰ تاسیس و با بکارگیری نیروهای متخصص و با الهام از ایده های پرسنل و کارکنان صاحب نظر در شهرداری ها و با هدف طراحی ، تولید و پشتیبانی نرم افزار های تخصصی شهرداری ها شروع به کار نمود.


این شرکت در ارائه خدماتی از قبیل ممیزی املاک ، اسکن اسناد و مدارک و مکانیزه نمودن واحد های شهرداری آمادگی خود را در جهت راه اندازی سیستم اتوماسیون در شهرداری ها اعلام می دارد . لازم به ذکر است کلیه ادارات که به نحوی با املاک شهر ارتباط دارند ، می توانند از تجربیات شرکت در شهرداریها استفاده نمایند. امید است سابقه و تجربیات 15 ساله پرسنل و مدیریت شرکت بتواند راه گشا در شهرداریها باشد


بازار هدف :


شهرداری ها و کلیه ادارات دولتی و سازمانهای وابسته در مدیریت شهری


ماموریت :


1- مدیریت بر اطلاعات ( جمع آوری ، پردازش ، توزیع ، اسکن ، ساماندهی پرونده ها و ...) به سفارش مشتری
2- تحلیل ، طراحی ، تولید و پیاده سازی ، تست ، آزمون نصب ، راه اندازی ، آموزش ، گارانتی و پشتیبانی سیستم های نرم افزاری
3- اتوماسیون سازی فرآیند های اداری .


چشم انداز :


حضور پایدار و تاثیرگدار در بازار هدف ، ایجاد آمادگی برای حضور در رفع نیاز مدیریت جامع شهری


توضیحات خدمت سامانه :


در اجرای مواد ۴۲ تا ۴۶ قانون ارزش افزوده بر عوارض خودرو و ایجاد محیط یک پارچه محاسبات عوارض و جلوگیری از اعمال سلیقه شخصی بویژه محاسبه جریمه دیرکرد و عوارض بالای ده سال (فرسودگی ) برای سطح کشور و استان این سامانه طراحی گردیده است .


مدیریت متمرکز در نصب قیمتها ی سالانه و ضرائب هر سال و استفاده کاربر هر شهرداری برای شهرداری خود بطوریکه عوارض واریزی به حساب همان شهرداری صورت می پذیرد .


درباره سامانه

مدیریت سامانه عوارض خودرو و امکان ایجاد محیط مناسب ، سریع ، امن ، با تکریم ارباب رجوع و ایجاد محیط یکپارچه و یکسان بر اجرای قوانین و آیین نامه های مربوط در سطح شهرداری های کشور تهیه و تقدیم می گردد.

اطلاعات تماس

تلفن:03133932446
ایمیل: info@nosazco.com
سایت: www.nosazco.com

اصفهان
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
شرکت نوسازمحاسب