شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌های سامانه عوارض خودرو نوساز

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی سامانه نوساز به دقت ملاحظه فرمایید .
ورود کاربران به وب‏‌سایت سامانه نوساز هنگام استفاده از پروفایل شخصی ، ویدئوهای رسانه تصویری سامانه نوساز و سایر خدمات ارائه شده توسط سامانه نوساز به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات سامانه نوساز است. توجه داشته باشید که ثبت فیش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سامانه نوساز از سوی کاربر است .
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود .

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سامانه نوساز منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک ، قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و قانون ارزش افزوده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های سامانه نوساز تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است .

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت فیش یا هرگونه استفاده از خدمات سامانه نوساز اقدام کند . همچنین از آنجا که سامانه نوساز امکان پرداخت عوارض را برای شهروندان فراهم می نماید ، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند .

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات سامانه نوساز استفاده می‏‌کنید ، و یا به سامانه نوساز ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که سامانه نوساز به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد .
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که کاربر در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید کاربر است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد .
جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد سامانه نوساز برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه سامانه نوساز را در پروفایل خود لغو کنند .

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

سامانه نوساز به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سامانه استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند .
سامانه نوساز متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت سامانه نوساز، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید .
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سامانه نوساز، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سامانه نوساز جزئی از اموال سامانه نوساز محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار سامانه نوساز است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سامانه نوساز محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط سامانه نوساز و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار سامانه نوساز است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. در صورت استفاده از هر یک از خدمات سامانه نوساز، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.nosazco.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت سامانه نوساز هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.nosazco.com و ctax.ir ندارد و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند .

ثبت، پردازش و چاپ فیش

کاربران باید هنگام تعریف فیش و اطلاعات مودی مورد نظر خود، فرم ایجاد فیش و تعریف مودی را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، فیش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
با توجه به ثبت سیستمی فیش عوارض خودرو به هیچ عنوان امکان صدور فیش مجدد یا تغییر مشخصات آن وجود ندارد بنابراین لازم است کاربران هنگام ثبت فیش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند .
فقط فیش هایی که توسط راهبر سیستم تایید شده اند از نظر قانونی اعتبار دارند .

نقدها، نظرها، ارتباطات و سایر مطالب

سایت سامانه نوساز ممکن است دارای لینک‏‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‏‌ها تحت کنترل سامانه نوساز نیستند و سایت سامانه نوساز هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایت‏‌ها شامل (و نه محدود به) لینک‏‌های دیگری که ممکن است در این سایت‏‌ها باشد ندارد. سایت سامانه نوساز این لینک‏‌ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک‏‌ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت‏‌هایى که در آگهی‏‌ها یا صفحه‏‌های سامانه نوساز لینک می‏‌شوند را افرادی خارج از سامانه نوساز اداره می‌کنند، بنابراین سایت سامانه نوساز نمی‌‏تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می‏‌کنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‏‌های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌‏ها و فایل‏‌های متعلق به سایت‏‌های لینک شده در سایت سامانه نوساز باشد، خود برعهده خواهید داشت .

محتوا

سامانه نوساز نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل استفاده می‏‌کند. وب ‏‌سایت سامانه نوساز هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت سامانه نوساز تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد .

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، سامانه نوساز هیچ گونه مسئولیتی ندارد .


درباره سامانه

مدیریت سامانه عوارض خودرو و امکان ایجاد محیط مناسب ، سریع ، امن ، با تکریم ارباب رجوع و ایجاد محیط یکپارچه و یکسان بر اجرای قوانین و آیین نامه های مربوط در سطح شهرداری های کشور تهیه و تقدیم می گردد.

اطلاعات تماس

تلفن:03133932446
ایمیل: info@nosazco.com
سایت: www.nosazco.com

اصفهان
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
شرکت نوسازمحاسب